9. ročníku Veselské volejbalové ligy se účastní 7 týmů. Všechny týmy odehrají během každého turnaje dva zápasy na tři vítězné sety do 25 bodů, případný tiebreak do 15 bodů. Tým, který v daném kole nehraje, deleguje rozhodčí na každé ze tří hřišť. Rozhodčí mají útratu v bufetu zdarma. 🙂
1. turnaj | 01.10.2023 | Rozhodčí | ||||
9:00 | Břídilové | Vyvřeliny | Mařin a spol. | 2:3 (-22,13,17,-22,-11) | ||
9:00 | Lichtenštejni | Benjamínci | Mařin a spol. | 3:1 (15,-14, 25,19) | ||
9:00 | Partička | Záhoráci | Mařin a spol. | 0:3 (-9,-19,-18) | ||
10:30 | Záhoráci | Lichtenštejni | Vyvřeliny | 3:0 (9,24,22) | ||
10:30 | Mařin a spol. | Břídilové | Vyvřeliny | 0:3 (-5,-10,-11) | ||
10:30 | Benjamínci | Partička | Vyvřeliny | 3:0 (18,17,19) | ||
12:00 | Vyvřeliny | Mařin a spol. | Lichtenštejni | 3:0 (6,10, 12) | ||
2. turnaj | 05.11.2023 | |||||
9:00 | Lichtenštejni | Partička | Mařin a spol. | 0:3 (-15,-15,-21) | ||
9:00 | Benjamínci | Vyvřeliny | Mařin a spol. | 0:3(-18,-12,-21) | ||
9:00 | Záhoráci | Břídilové | Mařin a spol. | 1:3(-23,23,-20,-17) | ||
10:30 | Mařin a spol. | Benjamínci | Partička | 0:3 (-21,-22,-19) | ||
10:30 | Břídilové | Lichtenštejni | Partička | 3:0(16,18,28) | ||
10:30 | Vyvřeliny | Záhoráci | Partička | 3:2(-22,19,-22,25,10) | ||
12:00 | Partička | Mařin a spol. | Lichtenštejni | 3:0 (19,13,12) | ||
3. turnaj | 17.12.2023 | |||||
9:00 | Partička | Břídilové | Benjamínci | 0:3(-11,-16,-12) | ||
9:00 | Záhoráci | Mařin a spol. | Benjamínci | 3:0(13,11,16) | ||
9:00 | Lichtenštejni | Vyvřeliny | Benjamínci | 2:3(23,-15,22,-16,-3) | ||
10:30 | Benjamínci | Záhoráci | Břídilové | 2:3(22,-20,-16,23,-10 | ||
10:30 | Vyvřeliny | Partička | Břídilové | 3:1(18,,22,-12,14) | ||
10:30 | Mařin a spol. | Lichtenštejni | Břídilové | 0:3(-19,-17,-14) | ||
12:00 | Břídilové | Benjamínci | Lichtenštejni | 3:0(19,22,20) | ||
4. turnaj | 07.01.2024 | Rozhodčí | ||||
9:00 | Břídilové | Vyvřeliny | Mařin a spol. | 2:3(26,-17,-17,26,-9) | ||
9:00 | Lichtenštejni | Benjamínci | Mařin a spol. | 1:3(20,-19,-26,-17) | ||
9:00 | Partička | Záhoráci | Mařin a spol. | 1:3(-21,18,-16-24) | ||
10:30 | Záhoráci | Lichtenštejni | Vyvřeliny | 3:0(14,23,16) | ||
10:30 | Mařin a spol. | Břídilové | Vyvřeliny | 0:3(-9,-19,-13) | ||
10:30 | Benjamínci | Partička | Vyvřeliny | 0:3(-13,-13,-25) | ||
12:00 | Vyvřeliny | Mařin a spol. | Lichtenštejni | 3:0(19,20,17) | ||
5. turnaj | 04.02.2024 | |||||
9:00 | Lichtenštejni | Partička | Mařin a spol. | 1:3(-15,-20,20,-15) | ||
9:00 | Benjamínci | Vyvřeliny | Mařin a spol. | 0:3(-14,-20,-18) | ||
9:00 | Záhoráci | Břídilové | Mařin a spol. | 1:3(16,-17.-32,11) | ||
10:30 | Mařin a spol. | Benjamínci | Partička | 0:3(-11,-18,-17) | ||
10:30 | Břídilové | Lichtenštejni | Partička | 1:3(-17,-22,18,-16) | ||
10:30 | Vyvřeliny | Záhoráci | Partička | 3:2(14,-19,-19,18,10) | ||
12:00 | Partička | Mařin a spol. | Lichtenštejni | 3:0(12,15,12) | ||
6. turnaj | 03.03.2024 | |||||
9:00 | Partička | Břídilové | Benjamínci | 3:0 (16,22,23) | ||
9:00 | Záhoráci | Mařin a spol. | Benjamínci | 3:0 (11,11,11) | ||
9:00 | Lichtenštejni | Vyvřeliny | Benjamínci | 1:3(15,-22,-21, -23) | ||
10:30 | Benjamínci | Záhoráci | Břídilové | 1:3 (-13,9,-11,-22) | ||
10:30 | Vyvřeliny | Partička | Břídilové | 2:3 (17,20,-11,-18,-12) | ||
10:30 | Mařin a spol. | Lichtenštejni | Břídilové | 0:3 (-13,-19,-21) | ||
12:00 | Břídilové | Benjamínci | Lichtenštejni | 3:2 (14,-23,-18,22,12) |